В Миколаївській області співробітники лабораторії вимагали гроші за можливість медичного огляду

Об этом сообщает 0412ua.com со ссылкой на СМИ.


Співробітники вимагали у громадянина І. неправомірну вигоду у сумі 7 тис.₴ за усунення перешкод під час проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.


Вознесенська місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох працівників мікробіологічної лабораторії Вознесенського міськрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України» за фактом одержання неправомірної вигоди.


Установлено, що у травні цього року обвинувачені, які не є службовими особами, за попередньою змовою, з метою незаконного збагачення, вимагали у громадянина І. неправомірну вигоду у сумі 7 тис.₴ за усунення перешкод під час проходження обов’язкового профілактичного медичного огляду.


За результатами досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні скерований до суду за ч.4 ст.354 КК України (одержання працівниками підприємства, установи чи організації, які не є службовими особами неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою та поєднане з вимаганням).


8 липня 2019 року вироком суду затверджено угоду про визнання винуватості у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначено покарання у виді штрафу в сумі 10 200 грн кожному в дохід держави.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/в-миколаївській-області-співробітни/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя