Хімія проникає в утробу: вагітних попередили про небезпеку макіяжу

Вагітні жінки, які часто користуються косметикою, частіше народжують дітей із зайвою вагою. Вся справа в хімії, що входить склад засобів, яка шкодить дитині навіть в утробі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як відомо, дослідники виміряли рівень бутил парабену в сечі 629 вагітних. Виявилося, що максимальна його концентрація зафіксована у тих, хто часто наносить макіяж. Причому їх діти мали, в середньому, більшу вагу в перші 8 років життя, і особливо це стосувлося дівчаток, передає Dailymail.

Новини
Вагітність – не протипоказання: лікарка розповіла про вакцинацію майбутніх мам
Шкідливі речовини з косметики шкодять не тільки шкірі

Шкідливі речовини з косметики шкодять не тільки шкірі

Бебіблог

Відзначається, що парабени проникають в організм через шкіру, а потім переносяться в плаценту, звідки і завдають шкоди плоду.

Німецькі вчені провели дослідження, в ході якого встановили, що мишенята, чиї матері піддавалися впливу парабенів, мали велику тягу до їжі і схильність до повноти, ніж мишенята з контрольної групи. З’ясувалося, що ця речовина пригнічувала у мишей роботу генів, які контролюють голод.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про немовля-богатиршу з Житомира.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/mamaclub/himiya-pronikae-v-utrobu-vagitnih-poperedili-pro-nebezpeku-makiyazhu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя